Θέσεις Εργασίας

weareh

  Θεσσαλονίκη

Mid-Level Front End Web Developer

Μεγαλώνουμε την ομάδα μας και ψάχνουμε για το επόμενο αστέρι στο χώρο του web development! Εάν αγαπάς τον κόσμο του coding, θέλεις να φέρεις τις idees σου και να δημιουργείς σε ένα περιβάλλον όπου η ελευθερία και η καινοτομία κυριαρχούν, ενώ βρίσκεσαι στο ζεστό και φιλικό μας γραφείο, τότε περιμένουμε να σε γνωρίσουμε! 🚀

Η θέση ΔΕΝ είναι remote.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση και εμπειρία στο WordPress

  • Καλή Γνώση και εμπειρία σε HTML, CSS, JavaScript, PHP και MySQL

  • Εμπειρία στο responsive design και στο mobile-first approach

  • Ικανότητα υλοποίησης λύσεων για custom plugins και παραμετροποίηση theme

  • Κατανόηση των UX/UI αρχών

  • Ικανότητα συνεργασίας σε ομαδικό περιβάλλον

Πρόσθετα προσόντα:

  • Restful Services, APIs
  • Γνώση σε SEO best practices
  • Εμπειρία σε ιστοσελίδες με μεγάλη επισκεψιμότητα

Παροχές:

  • Προσφέρουμε ανταγωνιστικό μισθό
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία για εξέλιξη και εκπαίδευση
  • Ενασχόληση με νέες τεχνολογίες

Εάν πιστεύεις ότι είσαι ο κατάλληλος υποψήφιος, παρακαλούμε στείλε το βιογραφικό σου στο [[email protected]] με θέμα “Web Developer Position”.

About us

Η idees digital agency είναι μία εταιρεία ψηφιακών υπηρεσιών την οποία εμπιστεύονται πελάτες σε όλη την Ελλάδα και στη Γερμανία για μια αποτελεσματική παρουσία στο χώρο του Διαδικτύου.

Κατασκευάζουμε ιστοσελίδες αιχμής αξιοποιώντας τη νεότερη τεχνολογία, δημιουργούμε concept και καμπάνιες για να κάνουμε το brand του πελάτη μας πετυχημένο στο διαδίκτυο και δημιουργούμε ή εξελίσσουμε την εταιρική του ταυτότητα μέσα από δημιουργική σχεδίαση.

Wir suchen deutschsprachigen

Sales Manager / VertriebsmitarbeiterIn

im Online Marketing

Deine Aufgaben in dieser spannenden Rolle sind:

  • Kontaktieren, Terminieren & Akquise von Neukunden
  • Beratung unserer Kunden in Deutschland
  • Betreuung eines festgelegten Vertriebsgebiets in München und Umgebung (Remote)
  • Erstellung und Nachverfolgung von Angeboten
  • Unterstützung beim Ausbau des Kundenstamms

Wen wir suchen

  • Kaufmännisches Grundverständnis
  • Saubere und fehlerfreie schriftliche Ausdrucksform in Deutsch
  • Überzeugungskraft & Redegewandtheit
  • Spass am Kommunizieren & Telefonieren im B2B Segment
  • Engagierte & freundliche Persönlichkeit mit Teamverständnis

Was bieten wir dir?

  • Eine gründliche Einarbeitung in das Thema Online-Marketing
  • Eine entspannte und angenehme Atmosphäre
  • Mitarbeit in einem jungen und dynamischen Team
  • Gestaltungsfreiheit & Flexibilität
  • Attraktive Verdienstmöglichkeiten – verschiedene wählbare Verdienstmodelle
  • Modern ausgestatteter Arbeitsplatz

Auf diesen Job bewerben:

Bitte sende uns deinen Lebenslauf in einer PDF-Datei

[email protected]

Standort:

Rafailidou Papadaki 1A , 57001 Thermi Thessaloniki

T. +30 231 231 5087

Google Maps

By loading the map, you agree to Google's privacy policy.
Learn more

Load map